Apartmány pod lyžařským vlekem

Poloha a dosažitelnost

ApartmányObjekt se nachází 650 m.n.m. v malebné obci Zdobnice v Orlických horách 17km od Rychnova nad Kněžnou v bezprostřední blízkosti autobusové zastávky. V dosahu 10 km se nachází dvě větší turistická střediska - Deštné v Orlických horách a Říčky.Parkování je přímo u ubytovacího objektu. V zimním období je silnice k objektu sjízdná bez řetězů. Vzdálenost od Prahy cca 150 km.

Vybavení a služby

Apartmánový dům má kapacitu 33 lůžek a disponuje 6 apartmány. K dispozici je jeden 8 lůžkový apartmán, jeden 7 lůžkový apartmán, jeden 6 lůžkový apartmán a tři 4 lůžkové apartmány. Apartmány mají 1-2 pokoje, kuchyň a soc.zařízení. Kuchyně jsou vybavené elektrickým dvouvařičem, mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. Objekt je vytápěn ústředním topením. V letním období je možnost grilování a posezení u otevřeného ohně nedaleko od objektu. Pro děti je k dispozici trampolína a houpačky. 

Rekreace a služby v okolí

ApartmányApartmány se nacházejí přmo u neplaceného parkoviště a zastávky autobusu. V těsné blízkosti je areál SKI CENTRUM Zdobnice, který nabízí 2 lyžařské vleky, dětský provazový vlek, lyžařskou školu a půjčovnu lyží a snowboardů. Provozní doba lyžařských vleků je od 9,00-16,00 hodin. V areálu je občerstvení a dětský koutek. V dosahu 10 km se nachází lyžařská střediska Deštné a Říčky v Orl. horách. V letním období je prostředí vhodné zejména pro cykloturistiku s množstvím značených tras.Pěší túry nabízejí krásné procházky po horách s možností houbaření a sběru borůvek. Nabízíme odpočinek v klidném rodinném prostředí. V obci je možnost stravování v několika restauracích s širokým výběrem jídel.