Apartmány pod lyžařským vlekem

Poloha a dosažitelnost

ApartmányApartmánový dům se nachází v malé horské obci Zdobnice v Orlických horách.Leží mezi známějšími středisky Deštné a Říčky v Orl.horách. Přímo u apartmánového domu se nachází lyžařské středisko SKI Centrum Zdobnice, které nabízí 3 lyžařské vleky, půjčovnu lyží, lyžařskou školu a občerstvení s útulným vnitřním vytápěným posezením. U občerstvení je zastřešené venkovní posezení s dětským koutkem. V letním období je apartmánový dům jako ideální výchozí bod pro pěší turistiku či cykloturistiku. V blízkosti 300 metrů je v přilehlých lesích Singletrack Zdobnice. Nabízí více jak 10 km tras složených z několika úseků různé úrovně náročnosti. Je skvělou příležitostí pro vyznavače aktivního, sportovního vyžití ve spojení s přírodou. Hlavní nástupní místo je u protipožární nádrže a dětského hřiště ve Zdobnici. Zde se také nachází cvičný trail a pump track - ideální místo k rozvíjení cyklistických dovedností. V areálu je k dispozici servisní stanice na opravu kol, dále nabíjecí stanice pro elektrokola. Příjemným zpestřením je SAMOOBSLUŽNÝ KIOSEK.

Vybavení a služby

Apartmánový dům má 3 vchody a 6 apartmánů s celkovou kapacitou 33 lůžek..Lze si jej pronajmout celý nebo jeho jednotlivé vchody s daným počtem aparatmánů. V prvním vchodě jsou 3 apartmány o kapacitě 17 lůžek. Ve druhém vchodě jsou 2 apartmány o kapacitě 12 lůžek a poslední vchod je jeden apartmán se 4 lůžky. Kuchyně jsou vybavené elektrickým dvouvařičem, mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. Objekt je vytápěn ústředním topením. V letním období je možnost využít zastřešené posezení s možností grilování na plynovém grilu  a posezení u otevřeného ohně hned vedle malého rybníčka. Pro děti je k dispozici trampolína a houpačky, dětský koutek, skluzavka, horolezecká stěna.

Rekreace a služby v okolí

ApartmányApartmány se nacházejí přmo u neplaceného parkoviště a zastávky autobusu. V těsné blízkosti je areál SKI CENTRUM Zdobnice, který nabízí 3 lyžařské vleky, dětský provazový vlek, lyžařskou školu a půjčovnu lyží a snowboardů. Provozní doba lyžařských vleků je od 9,00-16,00 hodin. V areálu je občerstvení a dětský koutek. V dosahu 10 km se nachází lyžařská střediska Deštné a Říčky v Orl. horách. V letním období je prostředí vhodné zejména pro cykloturistiku s množstvím značených tras.Pěší túry nabízejí krásné procházky po horách s možností houbaření a sběru borůvek. Nabízíme odpočinek v klidném rodinném prostředí. V obci je možnost stravování v několika restauracích s širokým výběrem jídel.